Sniper Elite 3 Kapanma Sorunun Çözümü


Sniper Elite 3 Açılıp Kapanma Sorunun Çözümü
Sniper Elite 3’e  girdikten bir müddet sonra hiç bir hata vermeden oyun kapanıp sizi oyundan atıyorsa aşağıdaki çözüm adımlarını takip edebilirsiniz .Bu hatayı oyun içerisinde bazı dosyaların eksik olduğundan dolayı alırsınız.

1. İşlem: The Visual C++ Bilgisayarınıza Kurmak
Öncellikle bilgisayarınıza The Visual C++ indirin next,next,finish şeklide kurulumu tamamlayarak ilk çözüm yolundaki işlemimizi tamamlayınız.
The Visual C++ indirmek için TIKLAYIN

2.İşlem: Dll dosyasını indirmek ve bazı dosyaları oyun klasörünün içerisinden silmek
Daha sonra “msvcr120.dll” dosyasını indirmemiz gerekiyor.
Msvcr120.dll dosyasının indirmek için TIKLAYIN
Dll dosyasının indirdikten sonra rar’dan çıkartın ve msvcr120.dll adlı dosyayı kopyalayın ardından Sniper Elite 3’ün kurulu olduğu yere atınız yani SniperElite3.exe nin olduğu yere atınız.
Msvcr120.dll dosyasının oyunun kurulu olduğu yere attıktan sonra yine oyunun kurulu olduğu yerden Soubor Steamstart dosyaları silmemiz gerekiyor.
“SniperElite.exe3.203…” şeklinde bulunan SuoborSteamStart dosyalarının hepsini oyunun kurulu olduğu yerden sileceksiniz fakat orada SteamStart diye ayriyetten bir dosya daha var onun başında “SniperElite.exe3…” yazmıyor onu silmeyiniz.Aşağıdaki resimde olduğu gibi sadece mavi olarak işaretlenmiş dosyaları sileceksiniz.Oyuna girmek için oyunun kurulu olduğu bölgede bulunan “Game Launcher”ı yönetici olarak çalıştırarak oyuna gireceksiniz.
İlgili Resim: