Nepřátelé u vašeho stolu: Nejsmrtelnější jídla

Život člověka se točí kolem myšlenky, že musí jíst, aby přežil, a že musí jíst dobře. Jídlo však není pouhým prostředkem k přežití, je vyvrcholením různých kultur a tradic.

Jídlo spojuje lidi a je s ním spjato mnoho životně důležitých okamžiků. Někdy však jídlo může způsobit více škody než užitku. Je tedy nezbytné informovat se o tom, co si dáváme na talíř, než tím nakrmíme naše těla.

Možná budete překvapeni, až se dozvíte, co vlastně ve formě těchto potravin pravidelně konzumujete. Pojďme se tedy podívat na některé z potravin, které jsou pro vaše zdraví nejnebezpečnější.

1. Margarín

anappleaday.net.au

Margarín obsahuje velmi vysoké procento trans-tuků, které jsou často spojovány s tím, že mohou být příčinou srdečních onemocnění. Konzumace margarínu také může vést k dalším zdravotním problémům, jako je negativní vliv na kvalitu mateřského mléka.
Kromě toho také může zvýšit hladinu inzulínu, takže se během okamžiku budete cítit špatně! Chápeme, že má margarín neodolatelnou chuť, může však poškodit vaše tělo i v tom nejmenším množství.

1 of 15