NAJDZIWNIEJSZE TRENDY URODOWE TIKTOKA, JAKIE KIEDYKOLWIEK POWSTAŁY

Wydaje się, że za każdym razem, gdy odwiedzasz YouTube lub Instagram zawsze jest inny film polecany w odniesieniu do przewodników urody i trend nie wydaje się być spowolnienie.

Odkąd jednak TikTok pojawił się na scenie, sprawy mają się nieco inaczej.

Na wypadek gdybyś nie wiedział, TikTok to platforma mediów społecznościowych, której nie będziesz w stanie się oprzeć, szczególnie dlatego, że filmy na platformie są krótkie, w przeciwieństwie do YouTube i dzięki imponującej naturze treści znalezionych na platformie. Z treści, począwszy od ludzi tańczących, do synchronizacji warg i skecze komediowe, nie ma końca do wielkich treści na platformie.

W przeciwieństwie do filmów, które normalnie natknąć na YouTube i Instagramie, te znalezione na TikToku nie są rodzajem rzeczy, które można spróbować replikować w domu. Ironią tego wszystkiego jest to, że podczas gdy rodzaj tytułów dla tych filmów są rzeczy jak “jak poprawić” swój wygląd, proces może w rzeczywistości okazać się dość szkodliwe, lub co najmniej, niekonwencjonalne. Można je jednak obejrzeć i dobrze się pośmiać. Poniżej przedstawiamy niektóre z najdziwniejszych trendów urodowych.

ZERWANIE MIĘŚNI, BY ZROBIĆ SOBIE DOŁECZKI… DOSŁOWNIE!

shutterstock.com

Obywatele sieci mają obsesję na punkcie piegów i podczas gdy my wciąż się z tym pogodzić, dołeczki wydają się być nowym porządkiem dnia. Wszystko zaczęło się od jednego “dimple challenge” z ludźmi wyświetlając swoje słodkie dołeczki podczas gdy inni na ich w nadziei, że będą wydawać się prawdziwe. Wyzwanie szybko eskalowało i doprowadziło niektórych ludzi do zranienia się tylko po to, aby uzyskać dołeczki. Jeden użytkownik wykazał, że energicznie pocierając koniec długopisu na policzkach, mięśnie łza i spowoduje w dołeczki. Oczywiste jest, że nie należy próbować odtworzyć to w domu lub gdziekolwiek indziej (dotyczy to również innych wyzwań na liście).

1 of 6