ISDONE.dll Ve Unarc.dll Hatası %100 Çözümü [Kanıtlı]

1597
Advertisement

GTA5, Fallout4 ve Farcry4 oyunları kurarken ISDONE.dll veya Unarc.dll Hataları ile karşılaşıyorsanız aşağıdaki adımları izleyerek sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz.

GTA5, Fallout4, Battlefield Hardline, Fry Cry 4 gibi herhangi bir oyunu bilgisayarınıza kurmayı çalıştığınız zaman ISDONE.dll ve Unarc.dll hatası ile karşılaşabiliyorsunuz.

Bu hatanın bir kaç çözümü mevcut. En çok bilinen ISDONE.dll ve Unarc.dll  dosyalarını indirip C/Windows/SysWOW64 atmanız. Ek olarak Direct X’i bilgisayarınıza kurmanızdır. Bu işlem genelde oyuna girdikten veya girmeye çalıştığınızdaki sorunu giderir. Fakat kurulum esnasındaki sorunu gidermeyebilir.

Yukarıdaki işlemleri yapmadıysanız yapınız eğer yaptıysanız aşağıdaki asıl güçlü çözüme geçiniz.

Çözüm oldukça basit ve kolaydır. Kurulum esnasında bazı dosyalar taramadan geçemediği için kurulumu iptal ediyor. İşte sorunun çözümü:
Oyun Kurulum esnasında ISDONE.dll Ve Unarc.dll Hatası %100 Çözümü

Windows tuşu + S tuşuna aynı anda basarak arama ekranını açıyoruz. Arama alanına “windows defender” tırnaksız bir şekilde yazarak aratıyoruz ve bulduktan sonra Windows Defender’ı açıyoruz. Windows Defeder’ın üst menüsünden Ayarlar’a giriyoruz.

Ayarlar bölümüne girdikten sonra sol tarafta Gerçek Zamanlı Koruma kısmı var orada kalıyoruz.

Gerçek zamanlı koruma kısmında “Gerçek Zamanlı Korumayı Aç(önerilen)” yazısı tikli bir şekilde karşımıza çıkıyor. Tiki kaldırıyoruz ve Değişiklikleri Kaydet diyerek Windows Defender’ı etkisiz hale getiriyoruz.

İlgili Resim:

Tarama işlemimi geçici olarak kapattıktan sonra çözüm işlemimiz tamamlamış oluyoruz. Ardından oyunu tekrar kurmayı deneyiniz…

Oyun Kurulumu tamamladıktan sonra tekrardan Windows Defender’ı açabilirsiniz.

Sorun devam ederse yorum olarak belirtebilirsiniz.

Kanıt: 

GTA5 ISDONE.dll Ve Unarc.dll hatası çözümü 
Fallout4 ISDONE.dll Ve Unarc.dll hatası çözümü

Farcry4 ISDONE.dll  hatası çözümü
Ve diğer bütün oyunların kurulum esnasında karşılaştığı ISDONE.dll Ve Unarc.dll hatası çözümü

 Çözüm sahibi(kanıt resmi) : Typloshion TK
İçerik Sahibi:Birinci Oyuncu 

- Advertisement -