HOLLYWOODSKÉ HVĚZDY, KTERÉ ZRAJÍ JAKO DOBRÉ VÍNO

Give me mine like fine wine, measured in time.’

Pamatujete si tato slova z písničky „Are you still down” R&B idola Jona B, ve které se objevil 2pac?

Určitě to platí o spoustě lidí kolem nás, kteří jednoduše zrají jako dobré víno. Čím starší, tím lepší. Ještě zajímavější ale je, když něco takového vidíme v Hollywoodu. Břemeno celebrity tam totiž opotřebovává mnoho hvězd, a ty díky tomu působí spíš obnošeně.

Níže najdete několik hollywoodských hvězd, které tlak na to být celebritou ustály, a i po několika letech v oboru nás pořád oslňují svým fantastickým vzhledem.

TAYLOR SWIFT

pexels.com

Zpěvačka a skladatelka songu Today was a Fairytale Taylor Swift je celebritou v pravém slova smyslu. Je jednou z nejobdivovanějších ikon svojí generace, známá pro osobní texty svých písniček, které se dotýkají jejích skutečných životních problémů. Ale její nádherné songy nejsou vším, co na ní fanoušci zbožňují. Vypadá to, že paparazzi se jednoduše nemůžou nabažit jejího úžasného vzhledu!

Když slečna „Americana” Swift zrovna nedojímá naše rozněžnělá srdce svými texty a vzhledem, podporuje několik dobročinných kampaní, které problematizují práva LGBT komunity nebo rasovou diskriminaci.

1 of 15