GTA 5(V) “Removed From GTA Online” Hatası Çözümü!

 

Gta 5 You have been removed from GTA Online because you don not have the latest pach hatasının çözümünü bu içerik altında bulabilirsiniz.
Bu hata genelde korsan oyunları orjinal hale çevirdikten sonra online oyuna girmeye çalıştığımızda karşımıza çıkıyor. Çözümü oldukça basit ve kolaydır.
Gta 5 online’ye girmeye çalıştığınızda “You have been removed from GTA Online because you don not have the latest pach.” hatası ile karşılaşıyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz.

İşte Grand Theft Auto V online çevrim içi oyun sorununun çözümü: 


1.GTA 5 eğer açıksa kapatıyoruz.
2.Ardından GTA 5 güncellemesini resmi sitesi olan Rockstargames.com’dan indiriyoruz ve ya kısayol olarak buraya TIKLAYARAK indirebiliyoruz. İlgili siteden indirmek için: tıklayınız
3. İndirdiğimiz güncellemeyi açıyoruz ve kuruyoruz.Kurulum esnasında GTA 5 oyununun kurulu olduğu yerini isterse,(GTA 5’nin mevcut kurulu olduğu yer “C:\Program Files\RockC:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V”) oyunu nereye kurduysanız oraya getiriyor ve “Grand Theft Auto V” klasörünü seçiyoruz ve kuruyoruz. Kurulumu tamamladıktan sonra çözüm işlemimizi tamamlamış oluyoruz.

Benimde aldığım bir hataydı ve yukarıda ki işlemleri yaparak basitçe çözüme ulaştım.Eğer sorun devam ederse yorum olarak belirtebilirsiniz. BirinciOyuncu.com İyi oyunlar diler!