Gta 5 Mod Yükleme Rehberi!


Gta 5 Mod – Yama Yüklemek  – Gta 5’e nasıl Yama Yüklenir Anlatımı
Gta 5 çıktığından beri bir çok mod oyuna dahil ediliyor.Bu modları nasıl yükleyecenizi bilmiyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek Gta 5’e mod atabilirsiniz.

1-)Scripthook V aracılıyla oyuna mod-yama yükleyeceğiz 
Öncellikle, http://www.dev-c.com/gtav/scripthookv adlı siteye giriyoruz ve orada bulunan tablonun içerisinden “Download” seçerek scripthook  V içeriğini indiriyorsunuz.
Scripthook indirdikten sonra rar dosyasından çıkartıyoruz ve (1)bin dosyasının içinden çıkan bütün dosyaları oyunun kurulu olduğu yere atıyoruz.
Masaüstünde bulunan kısayol Gta 5 simgesinin üstüne gelerek farenin sağ tuşuna basarak dosya konumunu aç diyoruz.Gta 5’in masa üstünde kısayol simgesi yoksa varsayılan kurulu yeri “C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V” klasörüne geliyoruz.
Kısaca GTA5.exe nin kurlu olduğu yere giriyoruz.

(2)Scripthook klasörünün içindeki bin klasörüne giriyoruz ve oradaki bütün dosyaları “Grand Theft Auto V” klasörünün içerisine atıyoruz.
Parantez içindeki yazılar görselle uyumlu olduğu için yazılmıştır.

2-) Oyuna Yama Atmak 

İtnernetten indirdiğiniz veya elinizde var olan bir yamanın içindeki bütün içerikleri kopyalayıp yukardaki gibi Gta 5.exe’nin bulunduğu yere atarak işlemimizi tamamlıyoruz.