FIFA Kariyer Modunda Bedavaya Oyuncu Alma Rehberi!

Fifa 17, Fifa 16,Fifa 15, Fifa 14 kariyer modunda bedavaya kontratsız oyuncu nasıl alınır bu içerik altında bulabilirsiniz.Fifa 17 Bonservissiz Oyuncu Alma Rehberi!
Kariyer modu severlerinin olmazsa olmazı bedavaya kaliteli oyuncular transfer etmektir.Bir çok oyuncu kontratsız oyuncuların peşinde koşarak yıldız oyuncuları bedavaya getiriyor.Genelde kontratı bitecek olan oyuncular yaşlı oluyor fakat normal güçte bir takımda oynuyorsanız çok işe yarıyorlar.Bu yıl içerisinde kontratı bitecek oyuncuların listesini de aşağıda paylaşacağız.
Bedavaya oyuncu getirmek çok hızlı olmuyor maalesef.Yaklaşık 1 yıl kadar oyun zamanı ile beklemeniz gerekiyor. Fakat bazı futbolcular için beklediğinize değecektir.

Fifa serilerinde kariyer mod da bedavaya oyuncu alma rehberi:
Bedavaya oyuncu getirmek için olan ilk kriterimiz oyuncunun sözleşmesinin 1 yıl kalması.
Kariyer moduna yeni başladıysanız aşağıda paylaştığım oyuncular işinize yarayacaktır.
Kariyer modunda ilk yıl kontratı bitecek olan bazı oyuncular:
Ibrahimovic,Pepe,Robben,Ribery,Santi Cazorla, Yaya Toure,Taison,Huntelaar,Torres,Jesun Navas,Valencia,Totti,K.Boateng,Maxvell

Yukarıdaki veya sizin bulduğunuz sözleşmesi bitecek olan oyuncuları Aday Listesine ekliyoruz.
Futbolcunun bilgilerinde “Sözleşme 12 Ay İçinde Bitiyor” yazan oyunculardan istediğinizi Aday listesine ekleyebilirsiniz.

Ardından 6 Ay geçmesini bekliyoruz ve ara transfer sezonun açılıyor.
Aday listenize giriyorsunuz ve oyuncuyu seçiyoruz ardından “Sözleşme Bitiminde Transfer İçin Teklif Götür” seçeneği çıkıyor.
Sözleşme Bitiminde Transfer İçin Teklif Götür seçiyoruz ve direk oyuncu ile anlaşma yapma ekranı geliyor buradan dilediğiniz gibi ayarlamaları yapıyoruz ve transfer teklifini gönderiyoruz.
Aşağıdaki resimde de görüldüğü üzere,oyuncunun sözleşmesine 6 ay kalmış ve bonservissiz transfer yapma seçeneği aktif hale gelmiş.

Oyuncu teklifi kabul ettiği taktirde 6 ay sonra bonservissiz olarak takımda yer alıyor.
Takımınız çok iyi değilse teklifleri reddetme olasılı oyuncuları yüksek olabiliyor.Bu nedenle oyuncu alırken takımınıza göre almanızı tavsiye ederim.

Ve işlem tamam.Bonservissiz olarak Valencia’yı takıma kazandırdık.Sizde bu şekilde bedavaya oyuncular alabilirsiniz. İyi oyunlar…