FIFA 18 Türkiye Ligi Hakkında Detaylar!

FIFA 18 Türkiye ligi hakkında çeşitli bilgileri bu içerik altından bulabilirsiniz.
Bilindiği üzere,FIFA, TFF ile 2015 tarihinde 3 yıllık bir anlaşma yapmıştı.Bu yıl bu tarihin FIFA 18 ile birlikte sonuna gelinmişti.Akıllara hemen, FIFA 18’de Türkiye Ligi olacak mı?  ve”FIFA 18 Türk takımları yer alacak mı” gibi sorular gelmişti…

FIFA 18’de Süper Lig yani Türkiye ligi olacak mı sorusunun cevabını,FIFA’nın resmi Türkçe Facebook sayfasında paylaşılan görsel ile giderilmiş olduk.
FIFA Türkiye Facebook Resim Sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ

Görselde görüldüğü üzere FIFA18’de  Türkçe Dil desteği ve Süper Lig olacağı belirtirmiş.Yani yeni gelecek oyunda da Türkiye Ligi ve Türkçe Dil desteği olacak!

FIFA 18 Türkiye Ligi hakkında bazı detaylar:

FIFA 18 Türkiye Ligi Olacak mı?
Evet, Türkiye Ligi olacak.
Türkçe Dil Destekleyecek mi?
Evet,Türkçe dil desteği ile kariyer modun ve Alex Hunter modu başta gelmek üzere bütün oyunu Türkçe dil ile tadını çıkarmaya devam edeceğiz.
FIFA 18 TFF Birinci Lig Olacak mı? 
Bu konuda herhangi bir gelişme yok maalesef.TFF Birinci Ligin oyuna eklenmesi zor.
FIFA 18 Türkiye stadyumu,oyuncu yüzleri gibi yenilikler olacak mı? 
Türkiye ligi taze duyurulurdu bu nedenle bu konu hakkında henüz yenilik gelmedi.Büyük ihtimalle,Türkiye Ligi için pek yenilik beklenmiyor.


FIFA 18 Türkiye Liginin Yeni Sözleşme detayları henüz açıklanmadı,sadece Süper Ligin olacağını gördük bu nedenle pek bir bilgi yok fakat yenilikler eklendikçe içerik güncellenecektir.