FIFA 17 FUT Champions Rehberi – Aylık Ödülleri Yenilendi

Fifa 17 Champions Rehberi – Champions’a girmeden bilmeniz gerekenler.
Fifa 17 ile birlikte gelen Champions modu(hafta sonu ligi) kısa sürede çok rehavet görmeyi başardı.Fifa’nın enleri olarak adlandırdığımız bu platformda geçtiğimiz günlerde bir yenilenme getirildi.Aylık ödülleri artık daha adil bir şekilde yenilendi.
Fifa Ultimate Team Champions’un eski aylık ödüllendirme sisteminde hangi rütbeyi (Elite,Gold,Silver,Bronze) aldıysanız sabit olarak o rütbede 1,2,3 fark etmeksizin aynı ödüllere sahip oluyordunuz.Bu düzen artık yenilendi…
Yeni gelen sistem ile artık Altın1(Gold 1) ayrı ödül alacak,Altın 3 (Gold 3) ayrı bir ödül alacak.
Sadece Altın rütbesi değil diğer rütbelerde aynı şekilde olacak.Aylık rütbesini Gümüş 1’de tamamlayanlara müjde.Artık Gümüş 1’de 1 adet özel altın oyuncu paketi kazanabilecekler.Detaylı listeyi aşağıdan kontrol edebilirsiniz.
İşte Yenilen aylık ödüllendirme sistemi:

Sizde Champions’ta bu ödüllerden yararlanıp Fifa 17’de coins kasmayı planlıyorsanız ve kendinize güvenip derece alacağınıza inanıyorsanız FUT Champions’a katılmanızı öneririm.
Fut Champions nasıl katılınıyor sorusunun cevabını  ve Champions hafta sonu ligine katılma yolları için aşağıda ki adımları göz gezdiriniz.

Fifa 17 Ultimate Team Champions’a katılmak için yapabileceğiniz iki adet yol var.
        Birincisi, hafta içi oluşan özel Champions kupasına kazanarak giribilirsiniz.
Kupada 4/4 yaparak şampiyon olduğunuz taktirde hafta sonu ligine katılmaya hak kazanıyorsunuz.
        İkincisi, Ultimate Team sezon liginde 1. ve ya 2. ligde şampiyon olduğunuz taktirde,sadece        şampiyon olduğunuz hafta Champions’a katılma hakkına sahip olabiliyorsunuz.

Ek olarak;Hafta sonu ligi rütbenizi Altın(Gold) ve üstü rütbeler ile bitirdiğiniz taktirde diğer hafta sonu ligine hiç bir şey yapmadan katılabiliyorsunuz.Haftalık ödüller verildiği zaman  giriş hakkınız da veriliyor.

Champions ödülleri ne zaman geliyor,ödülleri neler.
Ödüllere oyun içerisinde Champions’un detaylar kısmından rahatça bakabiliyorsunuz.Bilgisayarda farklı konsollarda farklı ödüller verdiği için oyundan bakmanız daha doğru olacaktır.
     Haftalık ödüllerin geliş günü ve saati her Perşembe 21:00 civarında gelmekte.
     Aylık ödüllerin de geliş günü ve saati her ay Perşembe gecesi 03:00 civarında gelmektedir.
Ödüllere sahip olabilmek için hafta sonu liginde en az 5 maç yapmanız gerektiğini unutmayınız.

Konsol oyuncuları her hafta 40 maç hakkı sağlanırken PC oyuncularına ise 25 maç hakkı sağlanmaktadır.Bu nedenle iki platformunda rütbe sistemi ve ödülleri farklıdır.
Champions’a katılmak için herhangi bir Coins ücretide verilmemektedir.Tamamen ücretsiz bir şekilde oynayabiliyorsunuz.
Yeni katılacak olan ve hali hazırda oynayan bütün hafta sonu oyuncularına başarılar dileriz. İyi oyunlar…Taktikleriniz iyi,maçlarınız güzel olsun! Champions hafta sonu ligi ile ilgili herhangi bir konuda sorun,hata oluştuğu taktirde yorum olarak belirtebilirsiniz.