FIFA 16 Ultimate Team Coins(Altın) Kasma Taktikleri


FIFA 16 Ultimate Team başlamadan önce bilmeniz gereken coins&jeton (altın) kasma yöntemlerini bu içerik altında öğrenebilirsiniz.
Bu içerikte nasıl kolay bir şekilde coins (altın) biriktirilir onu irdeleyeceğiz.Öncellikle şunu  belirtmek isterim ki bu işlemleri yaptıktan sonra Ronaldo,Messi gibi pahalı simaları tabii ki alamayacaksınız fakat oturaklı güzel kadrolar yapabileceksiniz.

1-) Oyunun Verdiği Mevcut Kadroyu Çevrim Dışı Modunda Kullanmak:
FIFA 16 Ultimate Team’e yeni başladığınız zaman oyun size bronz seviyesinde oyuncular veriyor.
Bu oyuncular 45  kontrata sahip oluyorlar.Boş vakitlerinizde bu oyuncuları kontrat süresi bitene kadar çevrim dışı kupa modunda kullanarak  altınınızı artırabilirsiniz.

Bu uygulamayla eş zamanlı ikinci uygulamayı yaparak çok seri jeton kazabilirsiniz.

2-)Katalogtan “FUT Jeton Ödülü Desteği” Kullanmak:
Oyun içersinde bulunan Katalogtan “FUT Jeton Ödülü Desteği” ürününü FIFA puanıyla sırasıyla ücretsiz bir şekilde satın alarak maç başına 1.5 K civarlarında jeton kazanabilirsiniz.
Katalog bölümüne girmek için:
Açılış Menüsü -> Özelleştir -> Katalog -> Ultimate Team
Orada bulunan FUT Jeton Ödülü Desteği özelliklerini alınız.

İki çeşit Jeton Ödül desteği mevcut.
1-) Maç başına 200   coins (altın) veren
2-) Maç başına 1000 coins (altın) veren
Yeni başladıysanız 1000 coins (altın) veren özelliği kullanmanızı tavsiye ederim.
Jeton ödül desteği belli bir sayıda mevcut ve bir kez alınabiliyor.
Bazen hepsini birden aldığınız zaman sorun oluyor o yüzden tek tek almanızı tavsiye ederim ve kullanım süresi bittikten sonra yenisini alın.

Bu özellikleri almak için FIFA rütbeniz yetmiyorsa yüksek rütbeli arkadaşlarınızdan bahsettiğimiz özellikleri atmasını rica edebilirsiniz.

3-)Katalogtan Bütün Formaları Alıp Hızlı Satmak:
Oyun içerisinde bulunan Katalogtan bütün formaları,topları sırasıyla alın ve Ultimate Team moduna girin.Ultimate Team moduna  girdiğiniz vakit farklı bir ekranda aldığınız formalar ve toplar gelecektir onları hızlı sat yaparak yaklaşık 4-5 K gibi bir jeton kazanabilirsiniz.

Çok Yüksek bir jeton vermesede yeni başladığınız zaman gayet yararlı oluyor.

4-)Diğer Taktikler:

  • Oyuncuları satın alırken mümkün mertebe açık arttırma özelliğini kullanarak almaya çalışın.Bu şekilde ucuza alıp pahalıya satarsınız.
  • Oyuncuları satın almadan önce 1 saatlik koyulmuş oyunculara kontrol ediniz.Oyun içerisinde en çok 1 saatlik oyuncular koyuluyor ve çabuk satılsın diye epey ucuza koyuyorlar.
  • Kadronuzu güçlendirene kadar katalogta bulunan kiralik oyuncuları kullanın.