Fifa 16 İçin En İyi Öneriler

 

Fifa 16 Çıkmasına az bir süre kala bir çok yeni fikirler geliyor.Bunun dışında Fifa 15’ten kalan hataların Fifa 16’da olmaması umuluyor.Geçen serilerde önerilen bayan milli takımları oyuna Fifa 16’da eklendiği duyulmuştu.Bir çok öneri yine gelmeye başladı bunlar arasında en iyi olanlar sizler için derledik.Sizinde Fifa 16 için önerileriniz varsa yorum olarak belirtebilirsiniz.

Ultimate Team İçin En İyi Öneriler

»EA Sport Tarafından satılan oyuncular
Bilindiği üzere Fifa 15 Ultimate Team’de bütün oyunculara özel para sınırlandırılması konuldu.Bu nedenden dolayı iyi olupta fiyatı ucuz olan oyuncuları markette bulamıyorduk,kimse satmıyordu.Fifa 16’ta EA Sport  eğer her oyuncuyu en yüksek fiyatına koyup da paket dışında oyuncuya sahip olma imkanı sağlarsa hem market sürekli güncellenir,hemde her futbolcu markette yer alır.


»Formaları ayarlamak
Bir çok seride beklenildiği gibi bu seride de bekleniyor.Kendi istediğiniz renklerde,kendi istediğiniz stilde forma ile oynamak güzel olabilirdi.Biraz fazla uçmuş olsakta sponsor anlaşmalı da olabilir.Bu sponsor anlaşmalar ile maç başına 1 k fazla kazanılabilir veya farklı bir şey olabilir.

»Maç içinde taktik değiştirme
Maç içerisinde taktik değiştirme mevcut fakat daha da geliştirilebilir.Menü ye gitmeden maç esnasında taktik değiştirerek oyuncuları menüye girmeden değiştirmek güzel olabilirdi.

»Posizyon değiştirme
Bir çok kişinin dert yandığı sağ kanadın sağ bekte oynamaması gibi bir sorun var.Tabi ki mantıklı fakat bazı oyuncuların çift mevkte oynama yeteneği var bu oyuncuları bir çok mevkte oynayabilmekte.Bazı oyunculara has posizyon değiştirme kartı çıkarılsa fena olmaz.

»Hilelere karşı daha sıkı önlem
Bilgisayarda özellikle birinci lig de hileci kaynıyor.Fiyat aralıkları geldiğinden beri azaldı fakat hala yeterince var.Fifa 16’da umarım hilecilere karşı iyi önlem alınır.


Pro İçin En İyi Öneriler

»Formaları ayarlamak

Ultimate team’de için de önerdiğimiz gibi Pro’da da forma dizaynlamak olsa çok iyi olur.
»Kaptanı ve duran top kullanıcılarını ayarlamak
Basit bir istek fakat oyun içerisinde taktikleriniz varsa vurucu değiştirerek epey zaman kaybedebiliyorsunuz.

»Özel koşu stilleri,şut stilleri ve gol sevinçleri
Ultimate Team’de paketler olduğu gibi Pro modunda da paketler olabilir o paketlerin içerisinden kitli gol sevinçlerini ve diğer özellikler olurdu.Bu paketleri açarak yeni özellikler edinebilirdik.Bu paketleri oyun içerisinde kazandığımız paralar ile açardık ne kadar çok oynayan o kadar çok yeni özellik edinirdi.

Oyun İçi İçin En İyi Öneriler

»Ters ayak kullanımı

Bir çok kişinin yakındığı,uygun posizyonda dahi zayıf ayağını kullanarak posizyonu heba eden oyuncu.Uzaktan atılan şutlarda başarılı olduğu ayak daha iyi olsada ters ayağı ile topu kullanmaya çalışarak posizyonu bitirebiliyor.Bunun için herhangi bir tuşa kullanabildiği ayak tuşu konulabilir.O tuşa bastığımızda pasları,şutlar,ortaları kullanabildiği ayağı ile açarsa daha tehlikeli posizyonlara girebilir oyuncular.
»Yağmurun maç boyu yağmaması
Maç boyunca yağan yağmur yerine bir yağan bir duran yağmur olsa daha iyi olur kanımca.
»Saçma animasyonlara girmeyen kaleciler
Fifa 15’te özellikler top direğe çarptığı halde gol yeme animasyona devreye giriyor ve arkasından kaleci kalesini korumadığı için gol olabiliyordu.Bizce,kalecilerin bu yıl geliştirmek yerine düzeltirmeleri lazım.
 
Bu öneriler bizler tarafından hazırlanmıştır,bizlere göre en iyi olup sizlere sunulmuştur.Sizlerinde önerileriniz var yorum olarak belirtebilirsiniz.