Fifa 15 We’re sorry, an error has occurred Hatasının Çözümü

2366
Advertisement

 

Fifa 15 – Origin Activation  “We’re sorry, an error has occurred” Hatasının Çözümü.

Bu hatayı, korsan oyunu orjinal bir şekilde oynatmaya çalıştığınız için alırsınız. Yani korsan bir oyunu crack ile orjinal yapamazsınız. Bu nedenle eğer oyunu orjinal olmadan oynamak istiyorsanız kırma (crack) yapmanız gerekecek.

Bir çok kişi  (3dm) crack yaptığı halde bu hatayı alıyor, onun sebebi ise başta Windows Defender olmak üzere diğer “bazı” anti-virüs programlarının crack dosyalarının içindeki bazı dosyaları karantinaya alması yani bazı dosyaları silmesinden dolayı tam anlamıyla oyuna kırma işlemi yaptırmıyor. Bu sorunun çözümü Windows Defender’dan geçiyor. İşte Çözümü:
Öncellikle Fifa 15 crack’in rar dosyasının elinizde bulunması lazım. Çünkü rar’dan çıkartığınız anda dosyalar bir müddet sonra sizden habersiz siliniyor. Öncellikle önceden rar’dan çıkartığınınız fifa 15 crack dosyalarını silin.
Daha sonra, başlat bölümünde bulunan arama yerine (Windows 8 için arama yeri CTRL + S yapınız)  “Windows Defender” yazalım. Üst menüde bulunan kategorilerden “Ayarlar” diyelim. Gerçek zamanlı koruma bölümünde tikli halde bulunan “Gerçek zamanlı korumayı aç (önerilen)” yazısının yanındaki tiki kaldıralım yani korumayı bir müddet kapatalım.
İlgili Resim:
Daha sonra Fifa 15 crack’i rardan çıkartın ve  öncellikle update ardından kırma (crack)’i oyununuzun kurulu olduğu yere (fifa15.exe bulunduğu yere) atın. Kırma işlemini tamamladıktan sonra Windows Defender’a tekrardan dönün. Üst kategoriden “Ayarlar”a girin. Daha sonra sol tarafta gelen menüden “Dışlanan dosyalar ve konumlar” yazan yere giriniz.
Dosya konumları kısmında bulunan “Gözat”‘a tıklayın.Ardından, oyununuzun kurulu olduğu yere gidin ve yeni attığımız crack dosyalarından biri olan “3DMgame.dll” seçin ve tamam (ok) deyiniz.
İlgili Resim:
Daha sonra,”3dmgame.dll” dosya konumları bölümüne gelecek orada sağ tarafta bulunan “Ekle”‘ye tıklayarak bir aşağıya getireceğiz (aşağıdaki resim gibi olacak). Ardından “Değişiklikleri Kaydet” deyin ve dilerseniz gerçek zamanlı korumayı tekrardan aktif edebilirsiniz.
İlgili resim:
Daha sonra, “Launcher.exe”yi yönetici olarak çalıştırıp oyunu girebilirsiniz.
Sitemizde warez paylaşımlar yapılmadığı için crack paylaşımı yapmıyoruz. Yabancı torrent sitelerinde istemediğiniz kadar bulabilirsiniz.

- Advertisement -