Battlefield 4 – Hardline Hızlı Level Atlamak ve Tank/Helikopter Özelliklerini Açmak

Battlefield serisinde rütbe atlamak ilk başlarda kolay fakat ilerleyen rütbelerde epeyce zorlaşıyor.XP boost’lar ile her ne kadar rütbe atlamak yarı yarıya insede doğru yerlerde kullanmazsanız boşu boşuna heba oluyor.XP Boost’lar da sürekli oyun içinde verilen bir şey olmadığından dolayı mantıklı bir şekilde kullanmak şart oluyor.XP Boost’ları büyük bir harita kullanarak çok iyi bir şekilde verim alamazsınız fakat küçük haritalarda kullanabilirsiniz.Asıl kasma taktiği sadece XP boost değil tabii ki onun yanında oynanacak mod.Sırf rütbe atlamak için odalar mevcut,oraları kullanarak seri bir şekilde rütbe atlayabilirsiniz.

Battlefield 4 Hızlı Level Atlamak ve Araçların özelliklerini hızlı bir şekilde açmak:
Bayrak kapmaca altında çok kalabalık olmayan serverlarda düşmanla iş birliği yapıyoruz.Düşman ile iş birliği yaparak,sen onun bayrağını ele geçiriyorsun düşmanda o esnada senin bayrağını ele geçiriyor bu şekilde bir döngü oluşuyor.Üstüne XP boostlar eklenince 2-3 güne kalmaz ciddi bir şekilde rütbe atlayabiliyorsunuz.
O kadar kolay bir iş ki,bir halikoptere binin ve oyunu alta alının başka bir işlemle uğraşabilirsiniz ta ki oyun bitene veya halikopter patlayana kadar.Hiç bir şey yapmadan hem rütbe atlıyabiliyorsunuz hem de hangi araçtaysanız o aracın özelliklerini tamamlayabiliyorsunuz.
Bu özelliklerde rakibi vurmamaya dikkat edin çünkü rakibi vurduğunuzda yani öldürdüğünüzde servardan atılıyor veya süresiz servera giremeyerek cezalandırılıyorsunuz. Sadece server için geçerli,oyun için hiç bir sorun teşkil etmez.Serverdan banlanırsınız,başka servara girersiniz çok mühim bir şey değil.
Aracın içerisinde bayrak görevlerini yaptıkça,aracın içinde olduğumuz sürece aracın özellikleri de açılıyor.İlla süremize gerek yok,aracın içinde olmanız yeterli.
Bu serverlara battlelog arama kısmına “Do Not Kill , Flags Only” yazarak oyuna dahil olabilirsiniz.

Battlefield Hardline Hızlı Level Atlamak ve Araçların özelliklerini hızlı bir şekilde açmak:
Battlefield 4 için geçerli işlemler Hardline içinde geçerli.
Düşmanla iş birliği yaparak sırasıyla oyunun görevleri tamamlayın.Bu görevler esnasında araç da kullanırsanız aracın özelliklerini de açabilirsiniz.Server’ın adı olduğu gibi “No Kill” yani öldürmenin olmadığı sadece oyunun görevlerini yapıldığı serverlara girerek hızlı bir şekilde rütbe ve araç özelliklerini açabilirsiniz.Bu esnada XP Boostları kullanmayı ihmal etmeyin.
Bu serverlara battlelog arama kısmına “NO KILL” yazarak oyuna dahil olabilirsiniz.