Dying Light Multiplayer / Arkadaşla Co-op Oynama

395


Dying Light Ücretsiz Online Multiplayer/Co-op Oynama.
Dying light the following arkadaşla co-op multiplayer oynama rehberini bu içerik altında bulabilirsiniz. Oyununuz orijinal değilse ve oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynamak istiyorsanız yapmanız gereken şeyler basit. Öncellikle Tunngle adlı programı indirmemiz gerekiyor.

Tunngle adlı program sayesinde ücretsiz bir şekilde çoklu oyuncu modundan yararlanabiliyorsunuz.

     Gerekenler:

-> TUNNGLE Indirmek için tıklayınız
-> Tunngle Üyeliği. Tungle üyeliğiniz yoksa üye olabilirsiniz.
-> DYING LIGHT UPDATE V1.4.0 UPDATE + CRACK  // (Sitemizde illegal yasak olduğu için paylaşamıyoruz.) En son update’yi indirmeniz gerekiyor, yeni update gelmiş olabilir.

     Çoklu oyuncu modundan yararlanmak için ilk bölümü bitirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde çoklu oyuncu moduna giremiyorsunuz.
     Dying Light Update V1.4.0 + Crack yapmazsanız multiplayer oynayamazsınız.


Kullanımı:
Öncellikle Dying Light Update v1.4.0 ardından crack yapmanız gerekiyor.
Tunngle programını (yukarıda verdiğim linkten) indirip bilgisayarımıza kuruyoruz. Programa giriş yapabilmemiz için üyelik almamız gerekiyor. Üstte verdiğim linkten üyelik aldıktan sonra programa giriyoruz ardından en alta  giriş bölümü yer alıyor oradan giriş yapıyoruz.
Giriş ekranı:


Giriş yaptıktan sonra,üst menüde bulunan kategorilerden (1)”Play Your Game”e tıklıyoruz. (2)Network Search kısmına Dying Light yazıyoruz ve aratıyoruz. (3)Gelen ekrandan size uygun olan server’ın üstüne çift tıklayarak server’a bağlanmasını bekliyoruz, bağlandıktan sonra oyuna  giriyoruz. Eğer arkadaşlarınızla birlikte oynayacaksanız aynı server’a girdiğinize emin olun.
Parantez içindeki yazılar görselle uyumlu olduğu için yazılmıştır.

(1)Oyunun 1. bölümünü tamamladıktan sonra, oyun içerisinden esc tıklayarak oyunu durdurunuz. (2)Durdurma menüsünün sol alt kısmında bulunan “Session Options”a tıklayınız veya “C” tuşuna basınız. (3) Game Visibility “Lan” a getirin ve geriye dönün. 

Parantez içindeki yazılar görselle uyumlu olduğu için yazılmıştır.


Yine durdurma menüsünden, (1) Matchmaking’e giriyoruz. (2) Quick Join(Server oluştur) veya Find Games (server’a bağlan) seçeneklerinden birine giriyoruz. (3) Ben server’a bağlanmak için find games diyorum. Arkadaşınızla birlikte oynayacaksanız birinizin quick join yapması gerekiyor ki diğeri/diğerleri ona bağlanabilsin. Ben rastgele bir servera bağlandım ve oynamaya başladım.

Parantez içindeki yazılar görselle uyumlu olduğu için yazılmıştır.

İşlem tamamlandı. Artık oynayabilirsiniz!

Oynanış görüntüleri: